Ochranná sluneční clona na dětský kočárek s uv ochranou, rukavice pro citlivou pokožku| uvtex.cz

V této kategorii naleznete doplňkový sortiment k problematice ochrany před UV zářením. Nově zařazené ochranné sluneční clony  na dětské kočárky, o kterých si troufáme tvrdit, že se hodí na každý typ. Pokud by se ovšem stalo, že skutečně nebude vyhovovat, lze clonu do 14 dnů vrátit či vyměnit za jiný typ. Novinkou jsou i dámské a pánské rukavice pro citlivou pokožku, vyrobené z jemného polyesteru.  U veškerého zboží je důraz kladený na nejvyšší kvalitu zpracování a především prověřování UV ochranného faktoru, kterého je dosahováno nikoli následnou povrchovou úpravou textilií, ale výrobní technologií, čímž je zaručena jeho stálost.   

Vyjímečně jsme rozšířili naši nabídku o TEA TREE olej nejvyšší kvality, a to z toho důvodu, že je to nepostradatelný pomocník nejen na léto. A protože jsme přesvědčeni, že nesmí chybět ve Vaší "letní výbavě", která pomáhá chránit tělo, je Vám k dispozici podrobný popis jeho účinků a tipů na použití přímo u zboží. 

Neváhejte nás kontaktovat na tel. 772 720 894 pokud si nebudete jisti s výběrem zboží! Naše zboží si zaslouží Vaši spokojenost!